Haber Detayı
21 Temmuz 2018 - Cumartesi 01:12 Bu haber 1444 kez okundu
 
4N1K yeni bölüm fragmanı izle
4N1K yeni bölüm fragmanı izle ve 4N1K İlk Aşk 4. bölüm fragmanı, FOX TV izleyenlerinin heyecanla beklediği ve internette araştırdığı şeylerin başında geliyor. 4N1K 3. son bölüm izleme linki paylaşımının da yapıldığı haberimizde diziye dair son detayları bulabilirsiniz.
MAGAZİN Haberi
4N1K yeni bölüm fragmanı izle

4N1K yeni bölüm fragmanı izle ve 4N1K İlk Aşk 4. bölüm fragmanı, FOX TV izleyenlerinin heyecanla beklediği ve internette araştırdığı şeylerin başında geliyor. 4N1K 3. son bölüm izleme linki paylaşımının da yapıldığı haberimizde diziye dair son detayları bulabilirsiniz. 

 

4N1K İLK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI | 4. BÖLÜM FRAGMANI 4N1K 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

4N1K İLK AŞK 3. BÖLÜM ÖZETİ

Barış’ı ceza almaktan kurtarmak için Yaprak çeteyi harekete geçirir. Tek tek şikayetçilere giderek şikayetlerini geri almaları için onları ikna etmeye çalışırlar. Ali ile Yaprak arasında her ikisini de şaşırtan bir yakınlaşma yaşanırken, esas sürprizin büyüğü Barış’tan gelir. Ali ise sonunda kız arkadaşı ile tanışması için Yaprak’ı buluşmaya çağırır.

 

4N1K SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barışʹın sürekli Yaprakʹın etrafında olması sonunda Aliʹyi harekete geçirir. Yaprak için yazdığı İlk Aşk adlı şarkısını bitiren Ali, bestesini ilk dinleyenin aşık olduğu kız olacağını açıklar. Sırtındaki gitarı gören Barış fırsatı kaçırmaz, Aliʹye meydan okur. İkili gitarla karşılıklı kapışır. Fakat bu kapışma Aliʹnin planlarını alt üst eder. Yaprakʹa kendini affettirmek isteyen Barış gizlice odasına girer. Amacı aldığı çiçeklerle ona sürpriz yapmaktır. Ancak odasında uyuya kalınca işler fena karışır. Müdürʹün Oğuzʹun annesi Zeliş ile ilişki yaşadığını sanan Sinan, onu tehdit eder ve bir teklifte bulunur. Ancak bu teklif Müdür ile Melikeʹnin arasında yeni bir krize yol açar. Merveʹnin gönlünü almak için her yolu deneyen Gökhan ise çaresizdir. Eceʹden her geçen gün daha da hoşlanan Sinan, onunla yakınlaşabilmek için elinden geleni ardına koymaz. Yaprakʹta uyuyakaldığı gece motoru çalınan Barışʹın başı polis ile derde girer. Her şey Yaprakʹın vereceği ifadeye bağlıdır. Barışʹın babası Tekin, Aliʹyi annesinden uzaklaştırmak için beklenmedik bir hamle yapar.  

Kaynak: (Kaynak) - Derleme Editör:
Etiketler: 4N1K, yeni, bölüm, fragmanı, izle,
Yorumlar
Haber Yazılımı